KIKO

Společnost přátel KIKA. Po shlédnutí těchto stránek okamžitě vyhledejte odbornou pomoc!

Co je nového

Duben...

Zdravím všechny příznivce Kika - ZDAR!

Doufám, že přes místy jarní ráz počasí nepanikaříte a zůstáváte tam, kde již déle než měsíc jste - tedy za kamny! Tak to ještě pár dní vydržte, pak ten svůj pelech nějak vyklidíte!:-)

Musím konstatovat, že jako příznivci Kika máte dobrý vkus a víte, co se sluší, proto tak objektivně hodnotíte kvalitu těchto dokonalých stránek!

Někoho z nás v tomto milém měsíci za milého jarního počasí neminuly svátky jara - Velikonoce. Nezletilí příslušníci Kika s přáteli si vyřídili účty se svými rodiči a příbuznými jednoduchou říkankou a pružnou pomlázkou. Za  to se jim dostalo zasloužené odměny...

Jen nevím, proč všemi obdivovaný pan Miloš vytrvale odmítal odříkávat koledu speciálně upravenou pro jeho fenomenální osobu. Možná je to tím, že se stále cítí jako "malý zajíček"....

Velkým i malým, starým i mladým, především však zajíčkům, přeji, aby na ně nevylezl žádný had, ani štír (ty potvory letos Jirkovi utekly dřív).

"Panská láska a dubnový sníh za mnoho nestojí."  - pravdivost prozatím osobně neověřena - bohužel nebo bohudík? A propos, kdo se vlastně může v dnešní době považovat za pána?

Žádné komentáře